ZeszLed Hakkında

ZeszLED Makine Aydınlatma, Çalışma Alanı Aydınlatma ve Endüstriyel LED Tasarımı alanında hizmet vermek üzere, 2005 yılında Bursa’da kurulmuştur.ZeszLED  LED teknolojisinde kaliteyi en düşük maliyet ile siz müşterilerimize sunmak hedefiyle; marka gözetmeksizin, çok yönlü ve esnek tasarımda üretim yapan tüm uygulama ve proses bilme avantajlarını kullanarak; Ekonomik & Emniyetli & Akıllı Kontrol kriterlerinde çözüm üretmektedir.  2005 yılından bu yana, endüstri ve ticaret için uygun sürdürülebilir ve ekonomik LED aydınlatma, daha doğrusu, işyerleri , makineler ve hemen hemen tüm endüstriyel uygulamalar  için LED ışıkları başarıyla sunuyoruz . Tüm LED armatürlerimizi kendimiz geliştirir ve üretiriz. Isı yönetimi için temel gövdenin geliştirilmesinden başlayarak, ilgili IP koruma sınıfına ve yerleşik elektronik cihazlara yönelik üretim adımlarıyla – tüm adımlar doğrudan şirketimizde gerçekleşir.

AMACIMIZ :Müşterilerimizin ihtiyaçlarına, ekonomik çözümü sunmak ve satış sonrası hizmetimizle, oluşturulan prosesin kalıcı olmasını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ: IŞIKTA ZEKA EndüstriyeL LED sektöründe; Ülkemizde ve tüm Dünya Ülkelerinde büyük projeleri hayata geçirerek, hizmetlerimizin yenilikçi ve sürdürülebilir kılmak.

VİZYONUMUZ : İşin önündeki engelleri ortadan kaldıran, iş yerindeki verimliliği arttıran, en son teknoloji yenilikçi ve sürdürülebilir hizmet sunan hem ekonomik hem de ergonomik kaliteli ürünler üreten Endüstriyel LED Sektöründe önde gelen firmalardan olmakta kararlıyız.

ZeszLED müşteri hizmetleri ekibi, çözüm odaklı çalışır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihlerine yönelik en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Bununla beraber, teknik yeterliliklerimizi ve üretim kapasitemizi artırarak müşterilerimizle ve partnerlerimizle olan ilişkilerimizi güçlendirmeye devam edeceğiz. En başından beri yenilikçi çözümler geliştirmeye, yüksek kaliteli ürünleri sunmaya, her bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaya, doğruluk ve dürüstlükle çalışmaya kararlıyız ve bu kararlılık bizi ileriye taşımaya devam ediyor.

  • image