Pano Aydınlatması için İdeal Işıklar

ZeszLED’ in kompakt ve ince profilli, kuvvetli ve parlak LED aydınlatmaları elektrik/güç panosu gibi kısıtlı ve dar alanlarda kullanılmak için idealdir. Kaskadlanabilen, DC beslemeli, Açma/Kapama düğmesi opsiyonuna sahip modellerin ve geniş bir yelpazede montaj braketlerinin kullanılabilirliği sayesinde kurulum büyük ölçüde basitleşir bu da makine entegratörleri için büyük ölçüde esneklik sağlar. Ek olarak, bakım gerektirmeyen bir aydınlatma sistemi sağlamak için 50.000 saatin üzerinde olan kullanım ömrü boyunca asla ampul veya balast değişimi gerektirmez.

Uygulama: Elektrik/güç panolarında aydınlatma

Zorluklar: Sınırlı alan ve güç kaynaklarına sınırlı erişim

Çözüm: ProfiLED 24 ve ProfiLED 1813 Endüstriyel LED Aydınlatma Serisi

Avantajları: Kaskadlama özelliği, elektrik/güç panolarına sığabilme imkanı

Çalışma alanları ve elektrik/güç panolarında, parça montajı, bakım ve izleme benzeri görevler için parlak, homojen aydınlatmaya ihtiyaç duyulur. Çalışma istasyonlarındaki dar alanlar ve güç kaynaklarına erişimin sınırlı olması nedeniyle pano aydınlatmasının kurulumu ve montajı zor olabilir. Operatörler de, röle kablolaması ve diğer bakım görevlerini yerine getirmek için son derece parlak, ergonomik bir ışık kaynağına ihtiyaç duyar.

Açıklama

ZeszLED ProfiLED 24 ve ProfiLED 1813 Endüstriyel LED Aydınlatma Serisi, Pano içlerini yoğun, uzun ömürlü ve soğuk beyaz ışık ile aydınlatarak enerji tasarrufu sağlayan bir çözüm sunar. ProfiLED 24 ve ProfiLED 1813, sadece son derece parlak pano aydınlatması sağlamakla kalmaz, aynı zamanda elektrik/güç panolarına kolayca sığar ve herhangi bir şebekenin güç kaynağına takılabilirler.

ProfiLED 24 çalışma ışıkları, floresan aydınlatmadan LED çalışma ışıklarına geçiş için mükemmel bir seçimdir; zira enerji maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmanın yanı sıra, 50.000 saat ve üzeri kullanım ömrü ile uzun yıllar kullanılabilir. LED çalışma ışıkları, şık yönlendirmesi açısından floresanlardan çok daha başarılıdır ve tam olarak gereken yerin aydınlatılmasını sağlar.

Kablolu veya konnektörlü modelleri ile çeşitli montaj seçeneklerine sahip olan ProfiLED 24 ve ProfiLED 1813 kolaylıkla kurulabilir ve kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaskadlanabilir. Işıklar aynı zamanda yüksek veya düşük aydınlatma seçeneği sunan, Açma/Kapama düğmesine sahiptir. Bu uygulamada tepeden aydınlatma için bir Açma/Kapama düğmesi kullanılabilir, böylece operatör panoyu kullanılmadığında ışığı kolaylıkla kapatılabilir.