ROBOT ÇALIŞMA HÜCRESİ AYDINLATMASI

Uygulama: Görsel denetim için Robot çalışma hücresi aydınlatması

Zorluk: Ekipmana çarpma riskinin yüksek olduğu geniş alanlar

Çözüm: ProfiLED 65100 Serisi LED Aydınlatma

Avantajları: Dayanıklı muhafaza içinde parlak ışık

Robot çalışma hücreleri görsel denetim için uygun aydınlatma kaynaklarına ihtiyaç duyar. Hücrenin düzgün şekilde aydınlatılması için doğru sistemi seçmeden önce ışık kaynağının yerleşimi, parlaklığı ve nasıl uygulanacağı değerlendirilmelidir.

Açıklama

  • Enerji tasarruflu, çeşitli modellerdeki ProfiLED 65100 montajı kolaydır ve farklı uygulama ihtiyaçlarını karşılayabilir. Işığı son derece güçlüdür ve robot hücresi alanını etkili bir şekilde aydınlatır.
  • Yüksek kaliteli ProfiLED 65100 ışığı, estetik olarak hoş bir görünüme sahip olmakla birlikte endüstriyel ortamlar için son derece dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Sağlam, anodize edilmiş bir alüminyum gövde ve IP60 yüksek koruma sınıfına sahip olmasıyla birlikte endüstriyel ortamlarda kullanmaya uygundur.

ZeszLED ışık çubukları geleneksel floresan aydınlatmayla karşılaştırıldığında, endüstriyel aydınlatma için daha iyi bir çözümdür. LED ışık çubukları, ihtiyaç duyulduğu yerde homojen, yoğun aydınlatma sağlayan odaklanmış bir aydınlatma sağlar. Artan aydınlatma, göz yorgunluğunu en aza indirirken işçi verimliliğini arttırmaya yardımcı olur.

 

Robotik Hücreler İçin Yüksek Parlaklığa Sahip, Dayanıklı Aydınlatma

Uygulama: Endüstriyel robotik hücre ortamında aydınlatma

Zorluklar: Çarpışma riskinin yüksek olduğu geniş alan

Çözüm: TubeLED 70 Serisi

Avantajları: Sağlam yapı, IP67 en yüksek koruma sınıfına ve yüksek parlaklığa sahip LED aydınlatma

Robotik hücre için doğru ışık kaynağını seçerken birçok etken dikkate alınmalıdır. Hücrenin düzgün şekilde aydınlatılması için doğru sistemi seçmeden önce ışık kaynağının yerleşimi, parlaklığı ve nasıl uygulanacağı değerlendirilmelidir.

Açıklama

ZeszLED TubeLED 70 sağlam metal gövdesi ve darbeye dayanıklı IK06 temperli ön camı ile endüstriyel robotik hücrelerde kullanmak için idealdir. Homojen, gözü rahatsız etmeyen ve parlama yapmayan aydınlatma sağlar.

Geleneksel floresan aydınlatmayla karşılaştırıldığında ışık odağı daha fazladır, bu da TubeLED 70’i endüstriyel aydınlatma için daha iyi bir çözüm haline getirir. Bu sayede gereken yere odaklanan homojen aydınlatma sağlanır.

ZeszLED, imalat alanındaki tecrübesi ile endüstriyel ortamlarda kullanmaya dayanıklı; uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen bir aydınlatma çözümü sağlamak için, TubeLED 70 en iyi kalite ile tasarlanmıştır.